Republic Arena

Full Version: Players Club
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Tournament will go on group system, winning spread please a fight screenshot in a game theme.
[-TWR-]Yogi;20443 Wrote:[-TWR-]Yogi
Belgium
x-fire: yogi1975
GMT+1

when is the deadline for entering this tourney?
thx in advance
I think after one week.
When does this tournament start?
When registration will end, I think in the middle of the next week.
Убедительная просьба- удалите тег перед моим ником в списке участников. А то боюсь опозорить сей профисиональный клан, участвующий во всех турнирах, своей нубской игрой

П.С.
Не спрашивайте, самому смешно
what is the max cavalry in this tournament?
Кто атакует и выбирает фракцию первым?
Тот кто будит стоять выше по списку группы.
B and C group are same...?
Group "B"

[USSR]_Slash_{Ss}
{Knight}SCIPION7
[-TWR-]PolishSoldier
{Knight}RICHARD
[V_M]_Diablo_{L}

Group "C"

[USSR]_vallllera_{M}
[V_M]_Jur_{Ldr}
(HG)Iliturgitano
NORMANNI_SIRWULFGARD
WoC_Turcoman
Now is ok
Player {Knight}MONTERO7 from group "F" abandons tournament for an unnormative vocabulary, he is replaced by the player [-TWR-]Frozen .
{Knight}Pretorian:

Please explain rules to your team mate Smile......{knight}Centurion7 do not know rules

I can not speak Spanish very well (very sorry).....and all rules are very important

Google translator:

{Knight}Pretorian:
Explique por favor las reglas a su compañero del equipo Smile...... {Knight} Centurion7 no saben reglas
No puedo hablar español muy bien (muy apesadumbrado) ..... y todas las reglas son muy importantes

{Knight} Pretorian:
Пожалуйста объясните правила к вашей ответной части команды Smile...... {Knight} Centurion7 не знают правила
Я не могу поговорить испанский язык очень наилучшим образом (очень огорченно) ..... и все правила очень важны
Сорри ,так получилось что есть глюки в системе компьютера
По Факту исправления этих неполадок я постараюсь на следующей недели полностью освободится для проведения всех игр в турнире
Извеняюсь за мой перевод


I apologise, so it has turned out that there are glitches in computer system
Upon correction of these malfunctions I will try the next weeks completely will be released for carrying out of all games in tournament
I apologise for my transfer

Players {Knight}CENTURION7, {Knight}WALLACE, {Knight}SCIPION7, {Knight}SPARTAN7, {Knight}RAFAEL7, {Knight}RICHARD confirm your participation in group or match topic till 23.06.2010 in other case you can be abandoned from the tournament due to inactivity.
Player {IK}Absent from group "H" abandons tournament for an own decision, he is replaced by the player [IG]-alex7300-{IX}
Из-за нагруженности,к сожелению, снимаюсь с турнира.
I will be out travelling 1 week, will be back on sunday 4th of July. I hope there is more activity of my rivals when I come back.
Player {Knight}SCIPION7 from group "B" abandons tournament for an technical issues, he is replaced by the player {Knight}ALVARO7
Pages: 1 2